Про компанію EPG

Ми раді вітати Вас на сайті компанії Європос, виробника і дистриб'ютора рекламних матеріалів для магазинів, виставкових залів і офісів продажу.
Компанія Європос представляє широкий асортимент рекламного, протикрадіжного та інформаційного обладнання. Багаторічний досвід роботи співробітників компанії дозволяє нам представляти клієнтам кращі рішення за оптимальними цінами. Фахівці компанії Європос Груп завжди допоможуть Вам у виборі POS-матеріалів, виставкового або протикрадіжного обладнання. Якість і прийнятні ціни - це те, що ми пропонуємо нашим клієнтам!
Власне виробництво – виробляється на наших заводах
Складський запас - понад 18 млн одиниць товару
Доставка по всій Україні і в країни СНД
Гнучка система знижок і спеціальні ціни для дилерів
Компанія «Європос» представляє великий асортимент рекламного і інформаційного устаткування. Ми поставляємо як готові вироби, так і фурнітуру до них.
Завдяки великому досвіду роботи, ми підбираємо для Вас краще рішення за відмінною ціною
Співробітники компанії «Європос» завжди допоможуть у правильному виборі індивідуального продукту серед безлічі різних варіацій, з огляду на Ваші побажання.
При консультуванні клієнта, наші співробітники керуються принципом підбору найкращого рішення за відмінною ціною.

Продукцію під брендом EPG вибрали сотні найбільших клієнтів по всій України та за кордоном.

Продукцію виробництва «Європос», обрали тисячі клієнтів по всьому світу. Ми впевнені, що і ви зможете знайти для себе те, що підходить саме вам. Крім того, ми завжди готові розробити індивідуальні рішення.

Щоб зручно ознайомиться з нашим асортиментом завантажте, будь ласка, електронний каталог нашої продукції.
На нашому сайті Ви можете ознайомитися з великим асортиментом товарів і ціною як по базовим виробам, так і по нестандартним рішенням, які створені нашими співробітниками. Для всієї продукції представлені різні варіанти їх застосування.
Зверніть увагу на те, що асортимент постійно оновлюється. І щоб своєчасно дізнаватися про новинки рекомендуємо Вам регулярно відвідувати сайт і бути підписаним на розсилку новин.

Серед наших клієнтів:

Великі міжнародні роздрібні мережі
Великі міжнародні та українські виробники
Число клієнтів, які з нами працюють, постійно збільшується, і ми раді бачити Вас серед них!
Яндекс.Метрика